7186 Tvättservis
4 delar, Rörstrand
Såld: 400 kr
Såldes den 6 september 2021 -
3391 Tvättservis
3 delar, Rörstrand. Diameter: 18-33cm. Höjd: 10-24cm
Såld: 100 kr
Såldes den 7 juni 2021 -
8261 Tvättservis
Såld: 500 kr
Såldes den 17 maj 2021
5013 Tvättservis
2 delar, Rörstrand. Höjd: 9-21 cm
Såld: 900 kr
Såldes den 6 april 2020 -
9334 Tvättservis
5 delar, Rörstrand. Höjd: 5 - 30 cm
Såld: 200 kr
Såldes den 28 januari 2019 -
9170 Tvättservis
2 delar, Rörstrand. Diameter: 40 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 18 juni 2018
7352 Tvättservis
4 delar, Rörstrand
Såld: 1.100 kr
Såldes den 16 oktober 2017 -
1463 Tvättservis
3 delar, Rörstrand
Såld: 100 kr
Såldes den 16 november 2015 -
4048 Tvättservis
4 del. Rörstrand, 1800-tal, (fotnagg)
Såld: 1.800 kr
Såldes den 5 februari 2007